Yatak Odası Takımları

Crop mobilya 2012 yılının yeni tasarımlarını sizlere sunmak için bütün hazırlığını yapmıştır. 2012 yatak odası takımları için büyük bir özverili çalışma gösteren crop mobilya 2012 yılının en iyi tasarımlarını sizler için bitirmiş durumda, sadece sizlerin sitemizi ziyaret edip size uygun olan yatak odası modellerimizden herhangi birini seçmeniz.

Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımları evlerinizin en önemli parçalarından birisidir muhtemelen, çalışan kişiler için çok önemli olan yatak odaları işten geldikten sonra bir sonraki gün için güzel bir dinlenme alanıdır. Bu alanın güzel ve konforlu olması da biz mobilya üreticilerinin ellerindedir. Biz crop mobilya olarak sizlere hazır modeller sunuyoruz ve sizlerin istediğine göre bu modelleri çeşitli şekillere sokabiliyoruz. Crop mobilya butik mobilya üretimi yaptığı için tüm yatak odası takımlarını sizlere özel imalatını yapabilmekteyiz. Yatak odası takımları en kaliteli malzemelerden üretilmemektedir. Sizlerin konforunu düşünerek en iyi yatak odası takımlarını sizlere sunabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Yatak Odası Modelleri

Yatak odası modellerimizi görebilmek için verecek olduğumuz yatak odası modelleri bağlantımızdan bütün modellerimizi görebilirsiniz. Ayrıca sizin aklınızdaki modele uygun bir yatak odası modelleri yok ise eğer karamsarlığa kapılmanıza gerek olmadığını bilmelisiniz. Tüm yatak odası modellerini sizlerin isteği doğrultusunda oynayabiliyoruz. Ya da bu modellerimiz arasından hiç birini beğenemedim diyorsanız.

Size özel üretim yapmamız için sizleri ofisimize davet ediyoruz ve uzman tasarımcılarımız ile birlikte hayalinizdeki yatak odası takımını tasarlıyoruz. Sizlerle birlikte tasarlamış olduğumuz yatak odası takımının onayını verdiğiniz takdirde sizlere sipariş teslim günü vermekteyiz ve günü geldiğinde evinize bizzat teslim etmekteyiz. Tüm yatak odası modellerimizi görmek için lütfen linke tıklayınız.

Yatak Odası Takımlarının Fiyatlandırılması

Yatak odası takımlarının fiyatlandırılması tamamıyla size aittir. Çünkü kişiye özel üretim yaptığımız için sizlerin isteği doğrultusunda hangi kalite ahşap kullanılacağı ve ne kadarlık bir alana göre tasarlanacağı ve yatak odası modelleri için hangi özelliklerin ekleneceği veya çıkartılacağını siz bizlere belirtecek olduğunuz için tamamı ile yatak odası takımları maliyetini siz ayarlıyor olacaksınız. Bizler sizler için tasarlamış olduğumuz yatak odası modellerinin tümünde 1. kalite ahşap kullanmış ve işçilik maliyeti en aza indirilmiş şekildedir.

Kaynak : http://www.cropmobilya.com/blog/yatak-odasi-takimlari-ve-fiyatlari.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s