Modern Kitaplık Fiyatları

Evinizin dizaynını şık bir modern kitaplık ile tamamlamak ister misiniz? Crop mobilya da üretimi yapılan modern kitaplıklar evinizin havasını değiştirecek ve size kitap okumak istediğide verecektir. Kitaplığınızı seçerken en çok dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir? Biraz da bunlara yer verelim ve bir kaç madde altında toparlayalım ve sizleri de aydınlatıp sorularınıza cevap verelim.

  • Raf Aralığı

Kitaplık alırken rağ aralığı en çok dikkat etmeniz gereken husus arasında gelmektedir. Kitapların sabit bir boyu olmadığı için çok çeşitli yüksekliklere sahip kitaplar mevcut bu ölçülere dikkat ederek yaptıracağınız modern kitaplık ile hem kitaplarınızı rahatlıkla yerleştirebilir hemde evinize güzel bir görüntüye sahip olursunuz.

  • Ahşap Kalitesi

Kitaplık alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında ahşap kaliteside ön sıralarda yer almalıdır. Çünkü ahşap kalitesi ne kadar iyi olursa kitaplık ömrüde o kadar uzun olmaktadır. Birbiriyle doğru orantılıdır diyebiliriz. Bu açıdan kitaplık alırken dikkat etmemiz gerekenler arasında ahşap kalitesinide ön sıralara almalısınız.

  • Kitaplık Dizaynı

Alacağınız modern kitaplık evinizin kullanım oranı sık olan bir bölümde olacağı için dizaynı ve ölçüleride oldukça önemlidir. Bu konuda Crop Mobilya butik mobilya üretimi yaptığı için ölçü konusunda hiç bir sıkıntı olmaz çünkü ölçüler firma ustaları tarafından alınmaktadır. Geri kalan kitaplık dizaynı ise diğer mobilyalarınıza uygun bir model seçmeniz halinde şık bir görüntüye sahip olabileceksinizdir.

Kaynak : http://www.cropmobilya.com/blog/modern-kitaplik-modelleri-ve-fiyatlari.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s